Arabic English Turkish

AKADDER Adana Genişletilmiş İstişare Toplantısı Yapıldı

AKADDER Adana Genişletilmiş İstişare Toplantısı Yapıldı

Anadolu Kadın ve Aile Derneği (AKADDER) Adana, Genişletilmiş İstişare Toplantısı Ülfet Derneği genel merkezinde yapıldı.

Anadolu Kadın ve Aile Derneği (AKADDER) Adana ile Ülfet Derneği Evde Karakter Eğitimi (EKE) ve Ortaöğretim Komisyonları kadın yönetici ve bölge sorumluları düzeyinde yapılan Genişletilmiş İstişare Toplantısı, 18 Eylül Cumartesi günü Ülfet Derneği Merve Algan Konferans Salonu’nda icra edildi.

Toplantıya AKADDER YK üyesi Ayşegül Kılıçparlar, AKADDER Adana Sorumlusu Şeyma Bulut, Ülfet Derneği EKE Komisyonu Başkanı Buket Makas, Ortaöğretim Komisyonu yöneticileri ile bu komisyonların yönetimlerinde yer alan ve bölge sorumlulukları bulunan çok sayıda kadın eğitimci katılım gösterdi.

Kur’an-ı kerim tilaveti ile başlayan istişare toplantısı, sırasıyla gündem bilgilendirmeleri, katılımcıların fikir beyan etmeleri ve karşılıklı istişarelerle devam etti. Her eğitim dönemi başında yapılan Genişletilmiş İstişare Toplantısı’nda yıl içerisinde yapılması planlanan faaliyetler ve ulaşılmaya çalışılan hedefler geniş bir biçimde ele alınıyor.

Yeni Haberler

İlgili Haberler

Image
Arabic English Turkish