Arabic English Turkish

AKADDER Geleneksel Yıl Sonu Etkinliği Yapıldı

AKADDER Geleneksel Yıl Sonu Etkinliği Yapıldı

AKADDER Adana Temsilciliği ve Ülfet Derneği EKE Komisyonu tarafından düzenlenen ‘Geleneksel Yıl Sonu Etkinliği’ Adana Merkez Camii’nde gerçekleştirildi.

Anadolu Kadın ve Aile Derneği (AKADDER) Adana Temsilciliği ile Ülfet Derneği Evde Karakter Eğitimi (EKE) Komisyonu tarafından geleneksel hale getirilen yıl sonu etkinliklerinin 2022 programı 18 Haziran Cumartesi günü Adana Merkez Camii ve bahçesinde gerçekleştirildi. Etkinliğe dernek ve komisyon yöneticileri ve üyelerin yanı sıra çok sayıda gönüllü aile katılım gösterdi.

Sembolik okuma etkinliği, piknik, çocuk yarışmaları ve cemaatle namaz gibi içeriklere sahip programda aileler hoşça vakit geçirirken, çocuklar da doyasıya eğlendi. EKE öğrencilerinin Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan yıl sonu programı, ikindi namazının cemaatle kılınması ve cami içerisinde yetişkinler ve çocukların kurduğu halkalarda yarım saatlik sembolik kitap okuması ile devam etti. Yetişkinlerin Prof. Dr. Mehmet Görmez’in “Gençliğin Anlam Arayışı” adlı eseri, çocukların da seviyelerinde uygun kitapları okuduğu okuma etkinliği kısmının akabinde AKADDER Adana sorumlusu Şeyma Bulut ile Ülfet Derneği EKE Komisyonu sorumlusu Buket Makas, birer esere dair değerlendirmede bulunarak, katılımcılara program içeriğinden bahsetti.

Daha sonra cami bahçesinde geçilerek topluca piknik yapılıp, çocuk yarışmaları düzenlendi.

Yeni Haberler

İlgili Haberler

Image
Arabic English Turkish