Arabic English Turkish

Hayata Dokun Yetim Derneği AÖB ile Bir Araya Geldi

Hayata Dokun Yetim Derneği AÖB ile Bir Araya Geldi

Hayata Dokun Yetim Derneği ve üniversiteyi yeni kazanan öğrencileri ile AÖB 12 Eylül Pazartesi günü bir araya gelerek hasbihal programı gerçekleştirdi.

Bülbülzade Eğitim, Sağlık ve Dayanışma Vakfı’nda gerçekleşen hasbihal programı, öğrencilerin kendilerini tanıtmasıyla başladı. Daha sonra üniversitede okuyan öğrenciler, üniversiteyi yeni kazanan öğrencilere tavsiyelerde bulunarak yaşadıkları tecrübeleri paylaştı.

Programda konuşan Celal Er,” Gideceğiniz yerlerde sadece mazlumun, mağdurun sırtını giydirip, karnını doyurmak değil aynı zamanda zihnine kalbine de dokunmak varsa bir sıkıntısı derdi gidermek gerekiyor ve şu zamanda en önemli şey zamanı düzgün kullanamamak.  Gençlik zamanınızı değerli, planlı ve en güzel şekilde kullanacağınız imkânlar ortaya koymak için elimizden geleni yapmalıyız.”

Hayata Dokun Yetim Derneğinden Hatice Sohbet,” Zaman o kadar hızlı geçiyor ki okulun verdiği derslerle sınırlı kalmayın. Sadece okuduğunuz bölümde değil, farklı alanlarda da kendinizi geliştirmeye çalışın ve bol bol okuyun. Etrafınızdaki insanlara yardımcı olmaya çalışın.”

Program öğrencilere hediye verilmesinin ardından sona erdi.

Yeni Haberler

İlgili Haberler

Image
Arabic English Turkish