Arabic English Turkish

İLSANDER Genel İstişare Yapıldı.

İLSANDER Genel İstişare Yapıldı.

İLSANDER Genel İstişare Yapıldı.

İlim Sanat ve Kültür Derneğinin (İLSANDER) yıl boyunca yapılan tüm faaliyet ve çalışmaların değerlendirildiği Yıl Sonu Genişletilmiş İstişare Toplantısı 21 Haziran Salı günü yapıldı. Veli Aba Konferans Salonunda yapılan programda dernek çatısı altında faaliyet gösteren ilgili birimler bir araya geldi. Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan toplantıya tüm birim, temsilcilik ve şubelerin faaliyet sunumları gerçekleştirildi.

Değerlendirme bölümünde Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Bal’ın “Muhasebe - Motivasyon ve Farkındalık başlıklı konuşmasında; Muhasebe, yapılan faaliyetleri hesap verebilirlik ilkesi çerçevesinde değerlendirmeye tabi tuttuktan sonra aklıselimle hareket etmektir. Motivasyon yapılan işleri daha ileri bir noktaya taşımak için gerekli destek ve morali sağlama tekniğidir. Farkındalık ise yapılan bir işin benzer faaliyetler ile kıyaslandığında daha fazla yeniliklerin ortaya çıkmasıdır. Sizlere 2022-2023 Eğitim ve Faaliyet yılında icra edeceğimiz " Kendi Keşfet ve Geleceğe Umut Ol." Projemiz ile inşallah kurumsal farkındalık oluşturmayı hedeflemekteyiz.” olarak belirrti.

Toplantı, tüm katılımcıların Derneğin yürüttüğü yoğun birim çalışmaları ile aidiyet ve gönüllülük bilincinin öneminden, çalışma sahasında öne çıkan engel ve hedefler ile yaşanılan toplumun ailevi, gençlik ve ahlaki sorunlarına gerçekçi yaklaşımlar, hedef ve çalışma usulünün daha faydalı nasıl olunabileceği değerlendirilmeleriyle sona erdi.

Yeni Haberler

İlgili Haberler

Image
Arabic English Turkish