Arabic English Turkish

İLSANDER "Kendini Keşfet, Geleceğe Umut Ol" Projesi’nin Tanıtım Programını Gerçekleştirdi

İLSANDER "Kendini Keşfet, Geleceğe Umut Ol" Projesi’nin Tanıtım Programını Gerçekleştirdi

Osmaniye İlim Sanat ve Kültür Derneği (İLSANDER) 17 Eylül Cumartesi Günü Veli Aba Konferans Salonunda 2022 Prodes Projeleri Kapsamında İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen " Kendini Keşfet, Geleceğe Umut Ol." Projesi’nin tanıtım programı yapıldı. Programda, Projenin amacı, içeriği, yöntemi ve faaliyet alanı ile ilgili proje kapsamında faaliyetlere dahil edilecek tek ebeveynli aileler bilgilendirildi.

Katılımcılara proje hakkında bilgi veren, Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Bal,” Bu projede temel amacımız, " Balık tutmayı öğretmektir" ulaşmak istediğimiz hedef ise; Balık tutmak ve ondan sağlımız için faydalanmaktır." Projenin içeriğini oluşturan eğitsel, kültürel, sportif faaliyetler ve yine bu kapsamda yapılacak geziler ve buluşmalar hakkında bilgi verdikten sonra Proje Koordinatörü Ayşe Çiftçi ve Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Güven katılımcılara hitap ettiler.

Katılımcılar, yürütülecek faaliyetler ve eğitsel çalışmalar için gruplandırıldıktan sonra yapılan ikram ile program sona erdi.

Yeni Haberler

İlgili Haberler

Image
Arabic English Turkish