Arabic English Turkish

Ülfet Derneği 2021 Yılını Değerlendirdi

Ülfet Derneği 2021 Yılını Değerlendirdi

Ülfet Derneği tarafından düzenlenen “2021 Yılı Genişletilmiş Değerlendirme Toplantısı” 7 Ocak 2022 Cuma günü dernek genel merkezinde gerçekleşti.

Dernek yönetimi ve komisyon sorumlularıyla beraber çok sayıda üyenin katıldığı değerlendirme programı, verilen akşam yemeğinin ardından Merve Algan Konferans Salonu’nda başladı. Program, yapılan bilgilendirmeyle birlikte 2021 yılı faaliyet görsellerinden derlenen kısa filmin izlenmesi ile devam etti.

Akabinde ise Ülfet Derneği YK Başkanı Gazi Kılıçparlar ve dernek Genel Sekreteri Yakup Kölay ile YK üyelerinin kendi komisyonları ve Anadolu Federasyonu kurumsallaşma çalışmalarıyla ilgili hazirunu bilgilendirdi. 2021 mali tablosunun şeffaf ve hesap verebilirlik ilkesi gereğince dernek üyeleriyle paylaşımı, detaylı faaliyet sunumları ve 2022 yılı hedefleri gibi gündemlerin ele alındığı programda, katılımcılar da söz alarak farklı konularla ilgili kendi fikirlerini beyan etti. Gelenekselleşen yıl değerlendirmelerinin var olan çalışmaları daha ileri taşıyacak bir birikime ve vizyona sahip olma adına oldukça önemli olduğunun vurgulandığı program, dilek ve temenniler ile son budu.

Yeni Haberler

İlgili Haberler

Image
Arabic English Turkish